


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | GU10 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 2 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5,5 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | MYLIVING KOSIPO Philips |
| Producător | Philips |

Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil industrial, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil scandinav
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, pentru living și dormitor, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită