



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | GU10 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 3 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5,5 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | MYLIVING PONGEE Philips |
| Producător | Philips |

Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Seturi de
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită