

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | GU10 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5,5 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | MYLIVING KOSIPO Philips |
| Producător | Philips |

Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, smart
În stoc
Aplicat, de 230V, din metal
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Orientabil, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Smart, - bec tip LED, încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Lăţime, înălţime, smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Smart, în stil modern, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită