Fabas 3429-71-102 - LED Lampa spot PALMI LED/6W/230V
Tipul de  bec recomandatLED
Putere230V
TipAplicate
Culoarea luminiiAlb cald
LocDormitor/Cameră de zi
FuncțieTehnologie LED
Grad de protecție ipIP20
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei6 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei6 W
Echivalent cu un bec convențional40 W
Temperatură de culoare3000 K
Flux luminos total540 lm
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Perioadă de garanție36 luni
Consumul total de energie al corpului de iluminat6 W
Metodă de montareAplicat
StilAltele
SeriesPALMI Fabas
ProducătorFabas Luce
Produse similare
Set de 2 aplice moderne din aluminiu cu 2 lumini IP44 - Baleno
În stil modern
În stoc
Spot LED/14W/230V 4000K d. 12 cm alb
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Set de 6 spoturi incastrate albe GU10 50mm fara rama - Oneon
În stil modern, - bec tip LED, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Redo 01-1625 - Spot LED UTO LED/6W/230V Ø 9 cm alb
- bec tip LED, de 230V
Spot încastrat modern bej cu 3 lumini IP44 - Ducha
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Globo 54317-3 - Lampă spot PLANTA 3xE14/40W/230V
Aplicat, de 230V
Set de 6 spoturi încastrate moderne albe GU10 50mm IP44 - Chels
Redo 01-1629 - Spot LED UTO, 18 W, 230 V, Ø 14 cm, alb
- bec tip LED, de 230V
Spot modern bej cu alb pentru sistem de șină monofazat GU10 35mm - Slimline Uzzy
-21 %
Aplicat, în stil modern, din plastic
DFTP by Nordlux - Pendul pe cablu MIB 1xGU10/8W/230V, alb
Lucide 09939/14/31 - Plafonieră cu spoturi CLUBS 4xGU10/40W/230V albă
Aplicat, de 230V
SET 3x spot Eglo 89606 KOB 1 3xGX53/7W/230V
Aplicat, de 230V, cu lumină caldă
Eglo 33214 - Spot încastrat LED RGBW dimabil FUEVA-C LED/5,4W/230V
Smart, - bec tip LED, de 230V
Spot modern de baie alb cu 2 lumini IP44 - Ducha
Set de 6 spoturi încastrate rotunde albe reglabile - Chuck
În stil modern
Fabas 3428/71/102 - Spot LED VASTO, 7W, 230V
- bec tip LED, de 230V, cu o sursă de iluminat
Spot GAYA 1xGU10/35W/230V alb RED-Design Rendl-R12667
De 230V