Recomandăm
Eglo 39318 - LED Lampa spot VIDAGO 4xLED/5,4W/230V
1.640,9 RON
Istoricul prețurilor
- 26.04.2026 - 1.640,9 RON
- 24.11.2025 - 1.640,9 RON
- 20.11.2025 - 1.698,9 RON
- 07.11.2025 - 1.130 RON
- 24.02.2025 - 1.376,9 RON
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 1640.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Tensiune | 230 V |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 5,4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2040 lm |
| Tip | Spot |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5,4 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 21,6 W |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | VIDAGO Eglo |
| Producător | Eglo |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

139,9 RON
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
595,9 RON
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
156,9 RON
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
99,9 RON
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
150,9 RON
Lustra copii NELA 1xE27/60W/230V roz deschis
De tavan
În stocLivrare gratuită
383,9 RON
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
129,9 RON
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
513,9 RON
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
595,9 RON
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
180,9 RON
Plafonieră LED CYNIDECO LED/30W/230V 4000K negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
180,9 RON
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
121,9 RON
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
109,9 RON
SET 3x Bec LED Philips B35 E14/4,3W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
182,9 RON
Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele
În stocLivrare gratuită
121,9 RON
Ghirlandă solară decorativă cu 30 LED, 8 funcții, acumulator 500 mAh, 10,6 m, IP67, alb cald
În stoc
646,9 RON
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
490 RON
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
1.750,9 RON
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită





























