Recomandăm
Ghiveci pentru plante Coubi 1 patro, alb
Dimensiuni 14×29×29 cm
22,99 RON
Istoricul prețurilor
- 27.04.2026 - 22,99 RON
- 01.10.2025 - 22,99 RON
- 23.07.2025 - 21,99 RON
- 02.07.2025 - 22,99 RON
- 25.06.2025 - 23,49 RON
- 20.06.2025 - 25,49 RON
- 11.03.2025 - 26,99 RON
- 05.03.2025 - 24,29 RON
- 10.02.2025 - 26,99 RON
- 07.02.2025 - 24,49 RON
- 05.02.2025 - 23,99 RON
- 06.01.2025 - 25,99 RON
- 01.01.2025 - 22,99 RON
- 11.12.2024 - 23,99 RON
- 20.11.2024 - 25,99 RON
- 14.11.2024 - 28,49 RON
- 09.11.2024 - 25,99 RON
- 09.10.2024 - 23,99 RON
- 25.08.2024 - 25,99 RON
- 22.08.2024 - 23,99 RON
- 07.08.2024 - 22,99 RON
- 31.07.2024 - 23,99 RON
- 15.01.2024 - 25,99 RON
Descrierea produsului
Ghiveciul pentru plante este parte integrantă a fiecărei gospodării. Ghivecele Coubi sunt fabricate din plastic de înaltă calitate, iar designul se potriveşte oricărei locuinţe. Aceste ghivece sunt potrivite pentru ierburi sau flori mici cum ar fi violetele.
Dimensiuni
| Lăţime: | 29 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 29 cm |
| Înălţime: | 14 cm |
Specificații
| Tipuri de plante | Pentru ierburi aromatice |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Amplasare | De interior |
| Volum | 3 l |
| Producător | 4-Home |




