

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Suprafața jardinierei RATO CASE are o textură asemănătoare cu ratan. Conține sistem de auto-udare, inclusiv marcaj de apă. Jardiniera este fabricată din plastic rezistent de calitate. Înălțimea jardinierei este de 24 cm.
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 24 cm |
| Înălţime: | 46 cm |
| Material | Ratan |
|---|---|
| Tip | Clasice |
| Amplasare | De interior |
| Cu sistem de auto-udare | Da |
| Culoare | Alb |
| Producător | 4-Home |
Recenzii ale utilizatorilor
Potrivit pentru balcon sau terasă

De exterior, clasică, din piatră

Din lemn, de exterior, clasică
În stocLivrare gratuită

200×200×300 cm, cu structură din oțel, acoperită cu folie
În stocLivrare gratuită
Pliabile
În stoc
90×42×30 cm, de interior, de podea
În stoc
380×48 cm, din aluminiu, telescopice
În stocLivrare gratuită
96×36×32 cm, cărucioare cumpărături
În stoc
18×40×60 cm, cu capac, din plastic
În stoc
55×78×44 cm, din lemn, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
55×116×44 cm, de plastic
În stocLivrare gratuită
Cu suport
În stoc
Textilă
În stoc
16×28×31 cm, cu capac, textilă
În stoc
200×250×400 cm, cu structură din metal galvanizat, acoperită cu folie
În stocLivrare gratuită
30×60×57 cm, cu capac, din plastic
În stoc
90×170×55 cm, freestanding
În stoc


80×47 cm, pliabile
În stoc