

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Suprafața jardinierei RATO CASE are o textură asemănătoare cu ratan. Conține sistem de auto-udare, inclusiv marcaj de apă. Jardiniera este fabricată din plastic rezistent de calitate.
| Lăţime: | 51 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 19 cm |
| Înălţime: | 18 cm |
| Cu sistem de auto-udare | Da |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Volum | 17 l |
| Producător | 4-Home |
Recenzii ale utilizatorilor
foarte drăguț
Am comandat de mai multe ori, cel mai bun preț de pe piață.
produs de calitate

Din lemn, de exterior, clasică
În stocLivrare gratuită
De exterior, clasică, din piatră

Din plastic, stivuibile, fără capac
În stoc
29×36×10 cm
În stoc

100×120×200 cm, pentru 2 persoane
În stoc
33×35×11 cm
În stocLivrare gratuită
20×35×40 cm, cu capac
În stoc

6×50 cm
În stoc

Motiv de Crăciun, pentru biscuiți
În stoc



15×29×20 cm, din plastic
În stoc

Cu bețișoare parfumate
În stoc
