Recomandăm
170,49 RON
Istoricul prețurilor
- 28.04.2026 - 170,49 RON
- 12.07.2025 - 170,49 RON
- 30.06.2025 - 169,99 RON
- 17.05.2025 - 169,49 RON
- 10.05.2025 - 149,99 RON
- 09.05.2025 - 148,99 RON
- 08.04.2025 - 146,49 RON
- 02.04.2025 - 131,84 RON
- 28.03.2025 - 146,49 RON
- 28.02.2025 - 145,99 RON
- 12.02.2025 - 145,49 RON
- 04.02.2025 - 144,99 RON
- 22.01.2025 - 140,99 RON
- 15.01.2025 - 140,49 RON
- 08.01.2025 - 151,49 RON
- 16.12.2024 - 164,49 RON
- 09.12.2024 - 163,99 RON
- 06.12.2024 - 163,49 RON
- 28.11.2024 - 140,49 RON
- 27.11.2024 - 139,99 RON
- 20.11.2024 - 140,49 RON
- 11.11.2024 - 140,99 RON
- 10.11.2024 - 140,49 RON
- 30.10.2024 - 139,99 RON
- 10.10.2024 - 140,49 RON
- 09.10.2024 - 139,99 RON
- 02.10.2024 - 151,49 RON
- 29.08.2024 - 164,49 RON
- 28.08.2024 - 163,99 RON
- 14.08.2024 - 149,99 RON
- 07.08.2024 - 162,99 RON
- 31.07.2024 - 176,99 RON
- 15.01.2024 - 191,99 RON
Descrierea produsului
Această pilotă Aloe vera este concepută pentru vară şi materialul de suprafaţă are în el extract de Aloe vera care are efecte benefice asupra pielii. Aceste pilote sunt potrivite pentru alergici datorită fibrelor tubulare de înaltă calitate, putând fi şi uşor de întreţinut. Pilota este matlasate compartimentat, ceea ce împiedică deplasarea umpluturii. Se poate spăla în maşina de spălat rufe şi usca în maşina de uscat rufe la o temperatură redusă.
Specificații
| Sezon | Vară |
|---|---|
| Material umplutură | Fibre tubulare |
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni cuvertură | 140 x 220 cm |
| Greutate umplutură | 495 g |
| Material ţesătură de pe suprafaţă | 100% poliester |
| Material umplere | Fibre sintetice |
| Mărime | 140 x 220 cm |
| Spălare recomandată | 60 °C |
| Tip pat | Pat single prelungit |
| Utilizare de sezon | De vară |
| Producător | Kvalitex |
Recenzii
5.04 evaluări
5
4 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Satisfacție totală.
Niciun dezavantaj.
Utilizator mulțumit
Plăcută, de calitate, preț acceptabil
Utilizator mulțumit
Foarte ușoară
Utilizator mulțumit
satisfacție




