








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de lucru cu display. Controlul se află în partea de jos a corpului de iluminat. Brațul lămpii poate fi înclinat cu 150°.Display-ul afișează ora, data și temperatura.Corp de iluminat cu dimmer în 3 trepte.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Cu dimmer | Da |
| Culoare | Negru |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Loc | Cameră de lucru/Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip | Lampă de masă |
| Funcție | Tehnologie LED/Control tactil/Întrerupător pe corpul produsului |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 350 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Series | TORI Milagro, VARIO Milagro, TOP Milagro, LILLY Eko-Light, Blade Eko-Light |
| Producător | Milagro |

De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, din sticlă
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, din metal, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Smart
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită