

Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziilePrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Alegeți cearșaful de pat perfect pentru un somn ușor și confortabil. Cearșaful de pat din frotir are proprietăți de încălzire și elasticitate, de aceea este recomandat pentru zilele reci. Avantajul este și înteținerea ușoară, nu trebuie călcat. Cearșaful este prevăzut cu elastic de jur-împrejur.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Material | Frotir |
| Dimensiuni | 200 x 220 cm |
| Greutate | 140 g/m2 |
| Mărime | 200 x 220 cm |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Tip pat | Pat dublu prelungit |
| Uscător de rufe | Nu |
| Producător | 4Home |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Satisfacție
Frumoasă cearșaf de baie alb ca zăpada, din material frotir, din care niciodată nu sunt suficiente, sunt foarte mulțumită de ea și cu siguranță voi mai comanda. Vă mulțumesc. Anka
Cearceaf de calitate la un preț rezonabil.
Corespunde descrierii.
Excelent pentru saltea înaltă... cumpărat repetat

90×42×30 cm, de interior, de podea
În stoc
18×40×60 cm, cu capac, din plastic
În stoc
55×78×44 cm, din lemn, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Textilă
În stoc
16×28×31 cm, cu capac, textilă
În stoc
200×250×400 cm, cu structură din metal galvanizat, acoperită cu folie
În stocLivrare gratuită
30×60×57 cm, cu capac, din plastic
În stoc
90×170×55 cm, freestanding
În stoc


80×47 cm, pliabile
În stoc
Cu alimentare solară
În stoc
Pentru masă, pentru ușă
În stoc

20×13×8 cm, cu capac, din plastic
În stoc
Cu bețișoare parfumate
În stoc
10×40×18 cm
În stoc