


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de exterior din oțel inoxidabil, culoare grafit.Echipată cu o priză electrică (220-240V, 16A, cu o sarcină maximă de până la 2,5kW).Ideală pentru iluminarea aleii de acces.În corpul de iluminat se poate folosi un bec cu o putere maximă de 40W.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Formă | Pătrat |
| Tip de fișă de curent | E |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Loc | Grădină și alei |
| Stil | Altele |
| Series | NEW YORK, ELEKTRI Polux |
| Producător | Polux |

De perete, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită

Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 12V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită