Recomandăm
16,99 RON
Istoricul prețurilor
- 27.04.2026 - 16,99 RON
- 16.02.2026 - 16,99 RON
- 10.02.2026 - 15,99 RON
- 04.02.2026 - 25,99 RON
- 28.01.2026 - 26,49 RON
- 21.01.2026 - 25,99 RON
- 06.01.2026 - 20,99 RON
- 07.11.2025 - 25,99 RON
- 29.10.2025 - 23,49 RON
- 01.10.2025 - 25,99 RON
- 23.07.2025 - 22,99 RON
- 25.06.2025 - 24,49 RON
- 20.06.2025 - 26,49 RON
- 11.03.2025 - 25,99 RON
- 05.03.2025 - 23,39 RON
- 02.03.2025 - 25,99 RON
- 26.02.2025 - 25,49 RON
- 26.01.2025 - 27,49 RON
- 20.01.2025 - 24,99 RON
- 20.11.2024 - 21,49 RON
- 13.11.2024 - 22,49 RON
- 06.11.2024 - 24,99 RON
- 03.10.2024 - 27,49 RON
- 22.08.2024 - 21,49 RON
- 07.08.2024 - 20,99 RON
- 31.07.2024 - 21,99 RON
- 18.07.2024 - 23,99 RON
- 05.04.2024 - 26,99 RON
- 15.01.2024 - 27,99 RON
Descrierea produsului
Acest ghiveci practic este fabricat din plastic de calitate, fiind conceput pentru balustrada de balcon. Este suficient să plantaţi florile şi să în aşezaţi pe balustradă.
Dimensiuni
| Lăţime: | 24 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 24 cm |
| Înălţime: | 22 cm |
Specificații
| Formă | Rotundă |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Mărime | 24,5 cm |
| Volum | 5 l |
| Producător | 4-Home |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Se potrivește bine pe balustradă, arată frumos pe ambele părți.




