









Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bucuraţi-vă de un confort exclusivist şi daţi adio bacteriilor folosind un prosop extra fin din seria Bamboo Premium. Datorită conţinutului mare de fibre de bambus (70 %), prosopul numai că este plăcut pe piele, dar are şi proprietăţi antibacteriene naturale, care împiedică formarea de fungi şi înmulţirea bacteriilor. Combinaţia dintre fibrele de bambus şi cele de bumbac fin, asigură prosopului o capacitate de absorbţie mare şi o fineţe perfectă, care vă va răsfăţa de fiecare dată când îl folosiţi. Cu prosopul de calitate Bamboo Premium pielea dvs. va primi cel mai bun tratament după baie. În plus, datorită culorii neutrale elegante şi a bordurii cu stil vor arăta excelent în baia dvs. Datorită proprietăţilor sale unice, prosopul este adecvat şi pentru pielea fină a copiilor, dar şi pentru alergici.
| Material | Bumbac, Bambus |
|---|---|
| Seturi | O piesă |
| Motiv | Animal |
| Culoare | Albastru |
| Călcare | Recomandăm călcarea la temperatură medie |
| Dimensiuni | 50 x 100 cm |
| Greutate | 450 g/m2 |
| Mărime | 50 x 100 cm |
| Spălare recomandată | 60 °C |
| Uscător de rufe | Da |
| Producător | 4Home |

Din bumbac, din frotir, - set
Livrare în peste 5 zile
Din plastic, stivuibile, fără capac
În stoc
29×36×10 cm
În stoc



33×35×11 cm
În stoc
20×35×40 cm, cu capac
În stoc



Motiv de Crăciun, pentru biscuiți
În stoc

6×50 cm
În stoc



15×29×20 cm, din plastic
În stoc