Rabalux 5721 - Aplica LED pentru oglindă de baie JOHN LED/12W/230V
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
StilAltele
Consumul total de energie al corpului de iluminat12 W
Culoarea luminiiAlb natural
TipIluminat pentru oglindă
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei12 W
Temperatură de culoare4000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP44
Flux luminos total1080 lm
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional75 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei12 W