Recomandăm
Cearșaf de pat 4Home jersey maro deschis, 180 x 200 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Culoare frumoasă și conform imaginii (33%)
- Calitate bună (33%)
Istoricul prețurilor
- 15.05.2026 - 89,99 RON
- 30.03.2026 - 89,99 RON
- 27.03.2026 - 86,99 RON
- 23.03.2026 - 81,99 RON
- 20.03.2026 - 77,99 RON
- 16.03.2026 - 73,99 RON
- 10.03.2026 - 77,99 RON
- 06.03.2026 - 73,99 RON
- 20.02.2026 - 69,99 RON
- 18.02.2026 - 79,99 RON
- 02.08.2025 - 89,99 RON
- 29.07.2025 - 87,99 RON
- 23.07.2025 - 79,19 RON
- 08.04.2025 - 87,99 RON
- 13.03.2025 - 78,99 RON
- 20.01.2025 - 102,99 RON
- 19.12.2024 - 104,99 RON
- 18.12.2024 - 110,99 RON
- 16.12.2024 - 118,99 RON
- 09.12.2024 - 130,99 RON
- 05.12.2024 - 119,99 RON
- 03.12.2024 - 112,99 RON
- 25.11.2024 - 86,99 RON
- 18.11.2024 - 79,99 RON
- 11.11.2024 - 71,99 RON
- 06.11.2024 - 76,99 RON
- 30.10.2024 - 69,99 RON
- 16.10.2024 - 75,99 RON
- 28.08.2024 - 71,99 RON
- 26.08.2024 - 73,99 RON
- 07.08.2024 - 81,99 RON
- 28.04.2024 - 77,99 RON
- 22.02.2024 - 89,99 RON
- 23.01.2024 - 80,99 RON
- 15.01.2024 - 60,99 RON
Descrierea produsului
Vă oferim un cearsaf de pat perfect pentru cel mai conforatbil somn, pentru că alegerea cearsafului de pat este la fel de importantă ca cea a feței de pernă și de pilotă. Avantajul lui este întreținerea ușoară. Cearşaful este prevăzut cu un elastic cusut pe circumferinţă.Materialul jersey este datorită tehnologie de prelucrare, mai fin și mai elastic, decât bumbacul clasic, faptul care permite fabricarea cearsafurilor de pat fără adaos de sintetice. Se prezintă prin moliciune, finețe, absorbție mărită și respirabilitate. Potrivit pentru saltea de înălțime până la 25 cm.
Specificații
| Tip fixare | Cu elastic |
|---|---|
| Material | Jersey, Bumbac |
| Dimensiuni | 180 x 200 cm |
| Greutate | 155 g/m2 |
| Mărime | 180 x 200 cm |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Tip pat | Pat dublu standard |
| Uscător de rufe | Nu |
| Producător | 4Home |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Culoare frumoasă și conform imaginii (33%)
- Calitate bună (33%)
- Produs conform descrierii (33%)
Recenzii ale utilizatorilor
Până acum nu l-am folosit. Prin urmare, nu am experiență personală.
Culoare frumoasă, corespunde imaginii, calitate plăcută, bine țesut.
Exact conform descrierii
Satisfacție - produsul corespunde ofertei.
plăcut



