
Philips 15386/30/16 - Lustra MYGARDEN CREEK 1xE27/60W/230V negru
Suspendat, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 180.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Suspendate |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Modalitate de suspendare | Pe lanț |
| Series | MALMO Polux |
| Producător | Polux |

Suspendat, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită

De 230V, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, suspendat, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stoc
Suspendat
În stocLivrare gratuită
Suspendat, pentru bucătărie
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
Suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Freestanding, suspendat
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, ECOlogic
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Suspendat, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc