Recomandăm
Epuizat
Aplică perete LED VITA 1xLED/18W/230V
551,9 RON
Istoricul prețurilor
- 18.05.2026 - 551,9 RON
- 17.11.2025 - 551,9 RON
- 07.11.2025 - 193,9 RON
- 24.07.2024 - 302,9 RON
- 16.07.2024 - 303 RON
- 15.01.2024 - 343 RON
Descrierea produsului
Corp de iluminat direct de la producătorul Milagro în stoc la prețul de 162.90 lei și garanție de 3 ani.
Specificații
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Stil | Altele |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1260 lm |
| Tip | Aplică |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 95 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Series | VITA Milagro |
| Producător | Milagro |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

180,9 RON
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
152,9 RON
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
241,9 RON
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
121,9 RON
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
162,9 RON
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
129,99 RON
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
156,9 RON
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
99,9 RON
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
279,91 RON
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
472,9 RON
Nedis HTPA15EBK Încălzitor electric exterior 200 cm 1500W/230V IP34
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
302,9 RON
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
139,9 RON
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
687,9 RON
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
403,9 RON
Set de unelte Gola Fieldmann 66 buc.
În stocLivrare gratuită
516,9 RON
Ledvance - Panou LED RGBW dimabil SMART+ PLANON 30W 230V Wi-Fi + DO
Smart
În stocLivrare gratuită
728,9 RON
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
În stocLivrare gratuită
595,9 RON
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
322,9 RON





























