Produse care v-ar putea interesa
LED Proiector LED/100W/230V IP65
Istoricul prețurilor
- 28.04.2026 - 488,9 RON
- 11.03.2026 - 488,9 RON
- 19.09.2024 - 322,9 RON
- 24.07.2024 - 363,9 RON
Descrierea produsului
Proiector LED cu grad de protecție IP ridicat și rezistență mecanică ridcată.Sticla călită este asigurată prin dublă îmbinare.Cipuri cu conectare independentă individuală.Capacul cipului 4.0mm sticlă reflectorizantă călită, ANTI-orbitor.
Specificații
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 100 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 8500 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 850 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 100 W |
| Grad de rezistență mecanică | IK08 |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Formă | Pătrat |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Grădină și alei/Garaj |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 100 W |
| Series | LF Nedes |
| Producător | NEDES |
Recomandăm

Lampa de perete exterioară maro ruginiu cu senzor de mișcare IP44 - Charlois
De perete, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplică LED solară Brilagi SUN GUARD LED/2W/3,7V 2000 mAh IP45
De perete, cu alimentare solară
În stoc
Aplică modernă de perete exterioară neagră 17,5 cm cu LED inclus IP65 - Batt
De perete
În stoc
Lampă suspendată modernă pentru exterior maro ruginiu IP44 - Kansas
Suspendat
În stoc
Aplică modernă de exterior ruginiu maro IP44 - Kansas
De perete
În stoc
Set de 2 Aplice exterioare negre IP44 cu sticlă - Rotterdam
De perete
În stocLivrare gratuită
Lămpi de perete exterioare vintage aur antic - Antigua Up
De perete
În stoc
Lampa de perete exterioară industrială neagră IP44 - Charlois
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Aplică modernă de exterior verde închis IP44 - Kansas
De perete
În stoc
Lampă de exterior albă 30 cm cu LED integrat IP44 solar RGBW - Ludger
Cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Llanterna clasică de perete pentru exterior negru IP44 - Herb
De perete
În stoc
Spot modern pentru exterior negru reglabil IP65 - Delux
De perete
În stoc
Lampă modernă de exterior albă 77 cm IP65 - Nura
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Lampă de exterior de perete și de plafon auriu antic ovală IP44 - Noutica
În stoc
Set de 6 spoturi moderne de sol negre GU10 50mm Efect de 4 lumini IP65 - Cellar
- montare sol
În stocLivrare gratuită
Spot exterior îngropat negru AR111 reglabil IP65 - Delux Honey
- montare sol
În stocLivrare gratuită
Lămpă clasică de exterior neagră 200 cm IP44 - Havana
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete pentru exterior argintie rotundă IP44 - Noutica
În stoc
Lampă de exterior cu picior negru 45 cm IP44 reglabilă cu 2 lumini - Duo
Freestanding
În stoc
Lampă suspendată rustică pentru exterior gri închis IP44 - Kansas grafit
Suspendat
În stoc
Felinar de perete de exterior vintage negru cu verde antic IP44 - Antigua Down
De perete
În stoc
Lampă de perete exterioară romantică bronz - Londra
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
Lanternă clasică de exterior cu bază neagră IP44 - New Orleans
În stoc
Lampă de podea industrială pentru exterior neagră 65 cm IP44 - Baleno
Freestanding, - montare sol
În stoc
Lampă de podea clasică pentru exterior neagră 170 cm IP44 - New Orleans 1
Freestanding, din metal
În stocLivrare gratuită
Lampa de exterior clasica in picioare verde inchis 125 cm IP44 - New Orleans
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lampă de exterior modernă albă 25 cm IP65 - Nura
Suspendat, din plastic
În stoc
Lampă de podea industrială pentru exterior neagră 80 cm IP44 - Charlois
Freestanding, din plastic
În stocLivrare gratuită
Lampă de exterior gri închis 80 cm cu soclu IP44 - Malios
În stoc
Lampă de exterior modernă gri 56 cm IP65 - Nura
Suspendat, din plastic
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Lustra copii NELA 1xE27/60W/230V roz deschis
De tavan
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Ghirlandă solară decorativă cu 30 LED, 8 funcții, acumulator 500 mAh, 10,6 m, IP67, alb cald
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
SET 3x Bec LED Philips B35 E14/4,3W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CYNIDECO LED/30W/230V 4000K negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită




























































