



Cu margini finisate Perdeaua BELLA vă va impresiona de la prima privire prin modelul său elegant, completat cu o bordură bogată. Puteţi comanda această perdea în varianta de dimensiuni clasice sau în set pentru geam şi uşa de la balcon. de agăţat imediat dimensiuni universale - 350 x 160 cm perdea potrivită pentru orice tip de interior disponibilă şi ca set pentru uşa de balcon şi perdea vitraliu Perdeaua finisată (sau la bucată) este croită pe măsuri exacte, are tivurile cusute pentru a împiedica destrămarea, iar modelul se termină cu o bordură decorativă. Această perdea nu mai trebuie ajustată, ajunge să o despachetaţi şi să o agăţaţi la geam. Perdeaua BELLA este uşor de întreţinut, îşi menţine forma şi nu se îngălbeneşte.
| Tip prindere | Bara de perdea, Vitraj |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Aspect | Jacard |
| Margine inferioară | Cu margini curbate |
| Tip | Pentru balcon |
| Idei de cadouri | Pentru femei |
| Dimensiuni perdea | 350 x 160 cm |
| Extra inspirație | Pentru o cameră de zi confortabilă |
| Mod de fixare | Cleme |
| Spălare recomandată | 30 °C |
| Lățime | 350 cm |
| Dimensiuni | 350 x 160 cm |
| Înălțime | 160 cm |
| Preț | Până la 90 Lei |
| Produs cehesc | Nu |


Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
În stoc
Matlasată, din micropluș, din fleece
În stoc
Cu robinet, pentru apă și suc
În stoc
-elastice
În stocLivrare gratuită
Pentru masă, pentru fereastră
În stoc
Din cauciuc, de exterior
În stoc
Pentru masă, pentru fereastră
În stoc

Din porțelan
În stoc
Decorativ, cu capac, rotund
În stoc
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
În stoc
- husă de protecție
În stoc
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
În stoc

Set
În stoc
Din metal, din sticlă
În stoc
Decorativ, cu capac, rotund
În stoc