


Perdeaua VIKTORIE vă va impresiona de la prima privire prin modelul său elegant, completat cu o bordură bogată. Puteţi comanda această perdea în varianta de dimensiuni clasice sau în set pentru geam şi uşa de la balcon. de agăţat imediat dimensiuni universale - 350 x 160 cm perdea potrivită pentru orice tip de interior disponibilă şi ca set pentru uşa de balcon Perdeaua finisată (sau la bucată) este croită pe măsuri exacte, are tivurile cusute pentru a împiedica destrămarea, iar modelul se termină cu o bordură decorativă. Această perdea nu mai trebuie ajustată, ajunge să o despachetaţi şi să o agăţaţi la geam. Perdeaua VIKTORIE este uşor de întreţinut, îşi menţine forma şi nu se îngălbeneşte.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Aspect | Jacard |
| Tip prindere | Vitraj |
| Margine inferioară | Cu margini curbate |
| Tip | Pentru balcon |
| Dimensiuni | 350 x 160 cm |
| Dimensiuni perdea | 350 x 160 cm |
| Mod de fixare | Cleme |
| Spălare recomandată | 30 °C |
| Lățime | 350 cm |
| Înălțime | 160 cm |
| Produs cehesc | Nu |

Set
Livrare în peste 2 zile

- husă de protecție
Livrare în peste 2 zile
-elastice
Livrare în peste 2 zileLivrare gratuită
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 2 zile
Personalizată, pentru ceai, din ceramică
Livrare în peste 2 zile
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 2 zile
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 2 zile
-elastice
Livrare în peste 2 zile
Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 2 zile
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 2 zile
-elastice
Livrare în peste 2 zileLivrare gratuită
-elastice
Livrare în peste 2 zile
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 2 zile
Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 2 zile
Din porțelan
Livrare în peste 2 zile
Manuală
Livrare în peste 2 zile
Naproane de masă, cu finisaj din teflon, din poliester
Livrare în peste 2 zile