Recomandăm
Polontex Perdea finisată din jacard VERONIKA 350 x 160 cm
Descrierea produsului
Se întind uşor şi rapid fără modificări Perdeaua VERONIKA vă va impresiona de la prima privire cu modelul său plăcut cu flori, completat cu o bordură bogată. Puteţi comanda această perdea în varianta de dimensiuni clasice sau în set pentru geam şi uşa de la balcon. de agăţat imediat dimensiuni universale - 350 x 160 cm perdea potrivită pentru orice tip de interior disponibilă şi ca set pentru uşa de balcon şi perdea vitraliu Perdeaua finisată (sau la bucată) este croită pe măsuri exacte, are tivurile cusute pentru a împiedica destrămarea, iar modelul se termină cu o bordură decorativă. Această perdea nu mai trebuie ajustată, ajunge să o despachetaţi şi să o agăţaţi la geam. Perdeaua VERONIKA este uşor de întreţinut, îşi menţine forma şi nu se îngălbeneşte.
Specificații
| Tip prindere | Bara de perdea, Vitraj |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Aspect | Jacard |
| Margine inferioară | Cu margini curbate |
| Tip | Pentru balcon |
| Dimensiuni perdea | 350 x 160 cm |
| Mod de fixare | Cleme |
| Spălare recomandată | 30 °C |
| Lățime | 350 cm |
| Dimensiuni | 350 x 160 cm |
| Înălțime | 160 cm |
| Tara originala | Europa |
| Produs cehesc | Nu |
Cele mai bune produse de la deDoma.ro

Butoiaş din sticlă cu robinet şi suport, 1 L
Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 2 zile
Set prosoape bucătărie vafelă BUCHETE DE LEVĂNDULĂ 50 x 70 cm 6 buc
Set
Livrare în peste 2 zile
Miceliu ciuperci
Livrare în peste 2 zile
Protecţie elastică pentru saltea cu fermoar Alba 160 x 200 cm
- husă de protecție
Livrare în peste 2 zile
Huse care se întind foarte bine NIAGARA smântânii fotoliu triplu (l. 180 - 230 cm)
-elastice
Livrare în peste 2 zileLivrare gratuită
Coroniţă de primăvară cu flori din lemn şi ouă 30 cm
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 2 zile
Preş din cauciuc Compos Doormat 40 x 80 cm
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 2 zile
Coroniță din flori din lemn cu mărgele 30 cm
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 2 zile
Huse care se întind foarte bine NIAGARA alunei fotoliu triplu (l. 180 - 230 cm)
-elastice
Livrare în peste 2 zileLivrare gratuită
Huse care se întind foarte bine NIAGARA smântânii fotoliu (l. 70 - 110 cm)
-elastice
Livrare în peste 2 zile
Huse care se întind foarte bine NIAGARA tutunului fotoliu (l. 70 - 110 cm)
-elastice
Livrare în peste 2 zile
Bol termo cu capac OLIVES 3,5 l
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 2 zile
Fondue Collezione Bianca 6 piese, BANQUET
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 2 zile
Set tacâmuri inox APETIT DESTINI, 24 piese
- 24 piese
Livrare în peste 2 zile
Huse care se întind foarte bine NIAGARA smântânii canapea cu otoman stânga (l. 200 - 300 cm)
Livrare în peste 2 zileLivrare gratuită
Banquet set farfurii din porţelan LEVANTICA 18 buc
Din porțelan
Livrare în peste 2 zile
Tacâmuri inox BLACK LUXURE, 24 piese
- 24 piese
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 zileLivrare gratuită
Fată de masă centrală LAVANDĂ 85 x 85 cm
Naproane de masă, cu finisaj din teflon, din poliester
Livrare în peste 2 zile




