

Pentru ferestrele Dvs. frumoase Perdea finisată din jacard Ria ce formează un set complet pentru ușa balconului, cu motiv modern, are marginile finisate, din acest motiv nu mai trebuie ajustată. Este produsă din poliester 100%, care are întreținere ușoară. Se recomandă spălarea la 30 °C, folosind un program pentru rufe delicate. Disponibilă şi ca perdea finisată pentru fereastră şi perdea vitraliu. Parametrii: Material: poliester 100% Dimensiuni perdea geam: 350 x 160 cm Dimensiuni perdea ușă: 200 x 250 cm
| Stil | Modern |
|---|---|
| Aspect | Jacard |
| Tip prindere | Vitraj |
| Margine inferioară | Cu margini curbate |
| Tip | Pentru balcon |
| Dimensiuni perdea | 200 x 250 cm, 350 x 160 cm |
| Mod de fixare | Cleme |
| Spălare recomandată | 30 °C |
| Lățime | 200 cm, 350 cm |
| Dimensiuni | 350 x 160 cm + 200 x 250 cm |
| Înălțime | 160 cm, 250 cm |
| Produs cehesc | Nu |

-elastice
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită

Cu imprimeu floral, dreptunghiular, din material textil
Livrare în peste 1 zi
- 24 piese
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Matlasată, din micropluș
Livrare în peste 1 zi
Personalizată, pentru ceai, din ceramică
Livrare în peste 1 zi



Brodată, din poliester, la bucată
Livrare în peste 1 zi



Pentru alimente, set de, peste 1000 ml
Livrare în peste 1 zi