Recomandăm
Perdea finisată din jacard HENRIETA 350 x 160 cm
Istoricul prețurilor
- 17.05.2026 - 119,99 RON
- 15.01.2024 - 119,99 RON
Descrierea produsului
Perdeaua HENRIETA vă va impresiona de la prima privire cu modelul său plăcut cu flori, completat cu o bordură bogată. Puteţi comanda această perdea în varianta de dimensiuni clasice sau în set pentru geam şi uşa de la balcon. de agăţat imediat dimensiuni universale - 350 x 160 cm perdea potrivită pentru orice tip de interior disponibilă şi ca set pentru uşa de balcon Perdeaua finisată (sau la bucată) este croită pe măsuri exacte, are tivurile cusute pentru a împiedica destrămarea, iar modelul se termină cu o bordură decorativă. Această perdea nu mai trebuie ajustată, ajunge să o despachetaţi şi să o agăţaţi la geam. Perdeaua HENRIETA este uşor de întreţinut, îşi menţine forma şi nu se îngălbeneşte.
Dimensiuni
| Lăţime: | 350 cm |
|---|
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Aspect | Jacard |
| Tip prindere | Vitraj |
| Margine inferioară | Cu margini curbate |
| Culoare | Albastru |
| Tip | Pentru balcon |
| Dimensiuni | 350 x 160 cm |
| Idei de cadouri | Pentru bunica mea |
| Dimensiuni perdea | 350 x 160 cm |
| Extra inspirație | Pentru o cameră de zi confortabilă |
| Mod de fixare | Cleme |
| Spălare recomandată | 30 °C |
| Lățime | 350 cm |
| Înălțime | 160 cm |
| Tara originala | Europa |
| Produs cehesc | Nu |
| Producător | DecoDoma |
Recenzii
Cele mai bune produse de la deDoma.ro

Miceliu ciuperci
Livrare în peste 1 zi
Set prosoape bucătărie vafelă BUCHETE DE LEVĂNDULĂ 50 x 70 cm 6 buc
Set
Livrare în peste 1 zi
Huse care se întind foarte bine NIAGARA alunei fotoliu triplu (l. 180 - 230 cm)
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Bol termo cu capac OLIVES 3,5 l
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Huse care se întind foarte bine NIAGARA smântânii fotoliu triplu (l. 180 - 230 cm)
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Banquet set farfurii din porţelan LEVANTICA 18 buc
Din porțelan
Livrare în peste 1 zi
Draperie decorativă CELESTA albă 135 x 250 cm set 2 buc
În stil modern, cu margini drepte, cu prindere pe tijă
Livrare în peste 1 zi
Butoiaş din sticlă cu robinet şi suport, 1 L
Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 1 zi
Protecţie elastică pentru saltea cu fermoar Alba 160 x 200 cm
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Huse care se întind foarte bine NIAGARA alunei fotoliu (l. 70 - 110 cm)
-elastice
Livrare în peste 1 zi
Huse super elastice RUBINIA smântânii feţe de pernă 2 buc (40 x 40 cm)
Livrare în peste 1 zi
Set matlasat din micropluş VELORA 2 buc
Livrare în peste 1 zi
Bol termo cu capac BANQUET Lavender 3,5 l
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Huse care se întind foarte bine NIAGARA smântânii fotoliu (l. 70 - 110 cm)
-elastice
Livrare în peste 1 zi
Coroniță din flori din lemn cu mărgele 30 cm
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Pled de damă cu franjuri TRANDAFIRI 125 x 150 cm
Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 1 zi
Set tacâmuri inox APETIT DESTINI, 24 piese
- 24 piese
Livrare în peste 1 zi
Cutie de pâine din inox AKCENT, BANQUET lungime 43,5 cm
Fabricată din inox
Livrare în peste 1 zi


