Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 30.03.2026 - 599,99 RON
- 15.01.2024 - 599,99 RON
Descrierea produsului
Plapuma cu două straturi din lână Merino, datorită proprietăților termoregulatoare naturale se adaptează imediat temperaturii corporale. Astfel corpul este expus așa zisei călduri uscate, care ameliorează durerile reumatice, îmbunătățește circulația sanguină și acționează benefic asupra rinichilor și a tractului urinar. Grăsimea naturală conținută în lână, lanolina, împiedică dezvoltarea bacteriilor în fibrele acesteia și pentru acest motiv este foarte potrivită pentru persoanele alergice. Plapuma din lână Merino pieptănată pe ambele părți este foarte respirabilă și nu zgârie. Datorită proprietăților sale unice, este recomandată pentru persoane cu reumatism. Se recomandă spălarea manuală a setului de pat din Merino la 30 °C cu ajutorul detergentului cu lanolină. Este vorba despre un produs ceh. Material: 100% lână merino cu greutatea 2x 550 g/m2 Dimensiuni: 135 x 200 cm Recomandare spălare: curățare chimică sau spălare manuală la 30 °C cu un detergent cu lanolină
Specificații
| Material umplutură | Lână de oaie |
|---|---|
| Dimensiuni husa pilota | 135 x 200 cm |
| Gramaj | 550 g/m² |
| Ponturi călduroase | Pături, cuverturi și seturi |
| Greutate pilotă | 2970 g |
| Spălare recomandată | 30 °C |
| Tip | Pilote si paturi |
| Design | Unicolor |
| Proprietăţi | Pentru orice sezon, Antialergic |
| Material husă | Lână Merino |
| Produs cehesc | Da |
| Producător | 2G Lipov |
Cele mai bune produse de la deDoma.ro

Set prosoape de lucru CAROURI 50 x 90 cm 6 buc
Din bumbac, din frotir, - set
Livrare în peste 2 zile
Față de masă centrală cu imprimeu OUĂ DE PAȘTE 85 x 85 cm
Livrare în peste 2 zile
Set de farfurii din porţelan BEAUTY 18 buc
Din porțelan
Livrare în peste 2 zile
Bol termo cu capac BANQUET Lavender 3,5 l
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 2 zile
Oale emailate cu capac Lavender, BANQUET
Pentru alimente, set de, peste 1000 ml
Livrare în peste 2 zile
Huse care se întind foarte bine NIAGARA alunei scaun cu spatar 2 buc (40 x 40 x 55 cm)
-elastice
Livrare în peste 2 zile
Bol termo cu capac OLIVES 1,5 l
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 2 zile
Cearşaf elastic cu blăniţă INVERNO verde 90 x 200 cm
Prevăzut cu elastic
Livrare în peste 2 zile
Față de masă brodată PUI 85 x 85 cm
Livrare în peste 2 zile
Huse care se întind foarte bine NIAGARA alunei fotoliu (l. 70 - 110 cm)
-elastice
Livrare în peste 2 zile
Miceliu ciuperci
Livrare în peste 2 zile
Set prosoape de bucătărie din bumbac 20 buc
Din bumbac, set
Livrare în peste 2 zile
Față de masă centrală cu imprimeu VEVERIȚĂ 85 x 85 cm
Livrare în peste 2 zile
Fată de masă centrală ANIMALE DE PĂDURE 85 x 85 cm
Livrare în peste 2 zile
Huse care se întind foarte bine NIAGARA smântânii fotoliu triplu (l. 180 - 230 cm)
-elastice
Livrare în peste 2 zileLivrare gratuită
Termometru digital de bucatarie
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 zile
Cană ceramică jumbo LAVENDER, 660 ml
Personalizată, pentru ceai, din ceramică
Livrare în peste 2 zile
Dispersor flacără d. 18 cm
Pentru alimente
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 zile


