



Perdea finisată din jacard MARIKA ce formează un set complet pentru ușa balconului, cu motiv modern, are marginile finisate, din acest motiv nu mai trebuie ajustată. Este produsă din poliester 100%, care are întreținere ușoară. Dimensiuni perdea geam sunt 350 x 160 cm și dimensiuni perdea ușă sunt 200 x 250 cm. Se recomandă spălarea la 30 °C, folosind un program pentru rufe delicate și agățate cu clame. Disponibilă şi ca perdea finisată pentru fereastră şi perdea vitraliu. Parametrii: Material: poliester 100% Dimensiuni perdea geam: 350 x 160 cm Dimensiuni perdea ușă: 200 x 250 cm Recomandăre spălare: 30 °C, folosind un program pentru rufe delicate
| Stil | Modern |
|---|---|
| Aspect | Jacard |
| Tip prindere | Vitraj |
| Margine inferioară | Cu margini curbate, Dreaptă |
| Culoare | Albastru |
| Tip | Pentru balcon |
| Dimensiuni | 350 x 160 cm + 200 x 250 cm |
| Crearea unei locuințe comode | Textile casnice |
| Dimensiuni perdea | 200 x 250 cm, 350 x 160 cm |
| Mod de fixare | Cleme |
| Spălare recomandată | 30 °C |
| Lățime | 200 cm, 350 cm |
| Înălțime | 160 cm, 250 cm |
| Material | Poliester |
| Produs cehesc | Nu |
| Producător | DecoDoma |

Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 2 zile
Matlasată, din micropluș, din fleece
Livrare în peste 2 zile

Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 2 zile
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 2 zile
-elastice
Livrare în peste 2 zileLivrare gratuită
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 2 zile
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 2 zile
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 2 zile
Set
Livrare în peste 2 zile
Din porțelan
Livrare în peste 2 zileLivrare gratuită
-elastice
Livrare în peste 2 zile
- husă de protecție
Livrare în peste 2 zile
Pentru ceai, din smalț, pentru apă
Livrare în peste 2 zile
Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 2 zile
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 2 zile