

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Sollux pe care îl avem în stoc la prețul de 150.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Soclu | GU10 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Spot |
| Tensiune | 230 V |
| Formă | Pătrat |
| Loc | Hol/Dormitor/Cameră de zi |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Series | QUAD Sollux |
| Producător | Sollux |

Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită