

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Milagro pe care îl avem în stoc la prețul de 187.50 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 490 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7 W |
| Loc | Baie |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7 W |
| Stil | Altele |
| Series | SHINE Milagro |
| Producător | Milagro |

De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu o sursă de iluminat, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită