
Pled de damă cu franjuri TRANDAFIRI 125 x 150 cm
Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 1 ziDin lână egipteană 100% de calitate Prosoape de bucătărie din bumbac din material de calitate în culori moderne. Prosoapele nu lasă scame pe sticlă. Se remarcă prin absorbția ridicată, sunt moi dar în același timp țin forma. Spălare la 60 °C. Oferim în set de 3 bucăți. Material: bumbac egiptean Număr bucăți în set: 3 buc Dimensiune: 50 x 70 cm Spălare recomandată: 60 °C
| Seturi | Da |
|---|---|
| Gramaj | 190 g/m² |
| Infatisarea | Din bumbac fin |
| Nr. bucăţi în set | 3 |
| Spălare recomandată | 60 °C |
| Material | Bumbac egiptean |
| Dimensiuni | 50 x 70 cm |
| Produs cehesc | Nu |

Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 1 zi
Matlasată, din micropluș, din fleece
Livrare în peste 1 zi
Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
În stoc

Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Din porțelan
Livrare în peste 1 zi
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 1 zi
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 1 zi

Set
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Din metal, din sticlă
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 zi