Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 126 RON la 193,19 RON:
Eglo 96437 - LED Lampă cu clips LAROA LED/4,5W/230V negru
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 126 RON până la 193,19 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 140.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Material | Metal |
| Cu clemă/clește | Da |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Negru |
| Loc | Cameră de lucru/Cameră de zi |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 4,5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 550 lm |
| Tip | Lampă cu clemă |
| Funcție | Tehnologie LED/Control tactil/Luminozitate reglabilă treptat |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,5 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4,5 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | LAROA Eglo |
| Producător | Eglo |
Produse similare

Lampă de birou LED EDDY, cu intensitate reglabilă, 6W, 230V, 3000/4500/6800K, neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă de masă de design neagră, incl. LED, cu dimmer și comutator cu 3 căi - Rolla
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lucide 24656/10/30 - Lampa de masa LED VARIO LED LED/8W/230V negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampa de masa design nordic Marseille black
De birou, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă clasică neagră cu abajur negru 32 cm - Simplo
Cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă de design din alamă cu sticlă opal - Mochi
În stil modern, cu întrerupător, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Veioza, lampa de masa design modern Darci 2120565003 NL
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă retro din oțel negru 45cm - Pauly
Cu întrerupător, în stil industrial, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Ecolite LBL1207-CR - LED Lampă de masă dimmabilă MATRIX LED/10W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orion DOTTY - Lampă de birou flexibilă cu clemă, 1xGU10/10W/230V, alamă/negru
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Rabalux 4197 - Lampă de birou LED cu clemă JEFF LED/4,5W/230V neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă clasică din alamă cu abajur negru 32 cm - Simplo
Cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Brilagi-LED Lampă de birou tactilă dimabilă VARIO LED/24W/230V 3000-6500K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Orion DOTTY - Lampă de birou flexibilă cu clemă, 1xGU10/10W/230V, bej/negru
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Paulmann 79759 - Lampă de masă HALDOR 1xE27/20W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă de design din alamă cu sticlă culoarea chihlimbarului - Umbrella
Cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă de Crăciun aurie cu LED inclus - Facil
- bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Lampă LED tactilă dimabilă Wofi 8001-104 ROSCOFF LED/10,5W/230V negru/auriu
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă de masă Aigostar LED/9W/230V 3000/6500K negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Artemide AR A004430+AR A005330 COMPLET - Lampă de masă TOLOMEO 1xE27/70W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux 2752 - Lampa de masa ELISETT 1xE27/60W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă modernă bronz cu LED inclus - Disco
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Art Deco neagră cu sticlă fumurie - Vidro
De birou, cu întrerupător, în stil retro
În stoc
Nordlux - Lampă de masă KELVIS 1xGU10/12W/230V neagră
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă de design neagră, cu LED inclus, cu dimmer tactil - Palka
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă LED dimabilă de masă Rabalux 74213 TRAZE LED/5W/5V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED dimabilă de masă cu lupă Brilagi LED/12W/5V 3000/4200/6000K negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
LED Lampă de masă VELA LED/6,5W/230V negru
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă ONLI LILIANA 1xE14/6W/230V 30 cm
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă modernă neagră cu auriu cu 1 lumină - Magno
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampă de masă Eglo 43944 OXPARK 1xE27/25W/230V
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă modernă din oțel cu abajur negru 35 cm - Simplo
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
