Briloner 3660-048 - LED Lustră aplicată dimmabilă CIRCOLARE 4x LED/5W/230V
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
StilModern
Tipul de  bec recomandatLED
Tip controlÎntrerupător
Cu  dimmerDa
AmplasareLiving și  dormitor
AbajurFără abajur
CuloareAlb
FormăAtipică
TipLustră aplicată
Modalitate de suspendareAplicată
Consumul total de energie al corpului de iluminat20 W
Perioadă de garanție60 luni
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei5 W
Durata medie de viață a sursei20000 h
Temperatură de culoare4000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri4
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP20
Flux luminos total1600 lm
FuncțieTehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune
Echivalent cu un bec convențional110 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei5 W