Produse care v-ar putea interesa
Briloner 3660-048 - LED Lustră aplicată dimmabilă CIRCOLARE 4x LED/5W/230V
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 505,9 RON
- 17.11.2025 - 505,9 RON
- 24.07.2024 - 332,9 RON
- 15.01.2024 - 333 RON
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Briloner pe care îl avem în stoc la prețul de 332.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Cu dimmer | Da |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoare | Alb |
| Formă | Atipică |
| Tip | Lustră aplicată |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 4 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1600 lm |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Echivalent cu un bec convențional | 110 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Series | CIRCOLARE Briloner |
| Producător | Briloner |
Recenzii
Recomandăm

Lampă suspendată neagră cu sticlă chihlimbar, fumurie și transparentă cu 6 lumini - Elena
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată de design neagră 60 cm cu LED inclus cu dimmer în 3 trepte - Anello
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată de design neagră 80 cm, incluzând LED cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Anello
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată Japandi bej cu abajur din in cu 3 lumini - Fedde
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată Japandi bej cu abajur din material textil cu 3 lumini - Bida
Cu abajur, în stil scandinav, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră modernă neagră cu sticlă fumurie cu 6 lumini - Ryan
Pentru bucătărie, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată modernă alamă, incl. LED, reglabilă în 3 trepte, Easylift - Straight
Pentru bucătărie, în stil scandinav, din plastic
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată modernă neagră 50 cm 3 lumini - Drum Duo
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată modernă neagră cu lemn și sticlă fumurie cu 4 lumini - Aleks
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil modern
În stocLivrare gratuităLampă modernă pandantiv bronz închis pentru sistem de șină monofazat - Iconic Frini
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Lampă pendant de design bronz 72 cm inclusiv LED cu dimmer în 3 trepte - Rowan
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată retro neagră cu sticlă verde - Denise
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată modernă neagră cu LED inclus, cu dimmer în 3 trepte Easylift - Straight
În stil scandinav, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată Hotel Chic negru și auriu cu sticlă verde 5 lumini - Zuzanna
Din sticlă, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuităLampă suspendată de design neagră, cu adaptor de șină inclus, monofazată - Iconic Tubo
Pentru bucătărie, în stil scandinav, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată Hotel Chic alamă cu sticlă ambră 5 lumini - Gus
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată de design neagră cu sticlă fumurie cu 3 lumini - Gus
Pentru bucătărie, din sticlă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Pendul LED UMEA WOOD pe cablu, LED/45W/230V, Ø 60 cm, lemn
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată retro neagră cu sticlă portocalie - Denise
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Sistem modern de iluminat pe șine cu 6 spoturi și 4 pendule negre monofazate - Slimline Uzzy Keno
Pentru bucătărie, în stil scandinav, din metal
În stocLivrare gratuită
Lampa suspendată de exterior neagră cu abajur din frânghie neagră IP44 - Cava Jayla
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată de design neagră 110cm incl. LED cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Wokkel
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi - LED Lustru suspendat pe cablu AURA LUX, 3x GX53/30W/230V, negru/auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată Hotel Chic alamă cu sticlă albă dreptunghiulară cu 6 lumini - Misty
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată Hotel Chic bronz închis cu sticlă ambră 5 lumini - Stavelot
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată de design neagră cu alamă și sticlă chihlimbar cu 4 lumini - Zuzanna
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată modernă neagră cu sticlă fumurie cu 3 lumini - Sheena
Pentru bucătărie, cu abajur, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată Art Deco alamă cu sticlă ambră 3 lumini - Douglass
Cu abajur, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată de design bronz închis GU10 50mm IP44 - Tuba
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată Hotel Chic bronz închis cu sticlă ambră 3 lumini - Stavelot
Pentru bucătărie, din sticlă, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră pentru baie Brilagi CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm IP54 bej
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Spot în sistem pe șină VOLF 4xGU10/10W/230V negru
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie RENE LED/15W/230V IP44 neagră
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc












































