Redo 01-1527 - Lumină LED pentru oglindă de baie DAO LED/36W/230V IP44
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
TipDe  perete
Cu  protecție  ip44Da
Perioadă de garanție36 luni
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei36 W
Temperatură de culoare4000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP44
Flux luminos total2300 lm
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional200 W
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei36 W
Indicele de redare a culorilor (cri)85 Ra
LocBaie
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat36 W
StilAltele
SeriesDAO Redo
ProducătorRedo
Produse similare
Redo 01-1673 - Lumină LED pentru oglindă de baie NEPTUNE, 12 W, 230 V, IP44