


Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 122,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Coșul de gunoi cu pedală STEP 40 l de culoare gri este un coș de gunoi elegant și practic, fără atingere. Coșul are un sistem de pedală pentru deschiderea capacului pentru o manipulare igienică.
| Lăţime: | 31 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
| Înălţime: | 54 cm |
| Model | Touch |
|---|---|
| Formă | Dreaptă |
| Material | Plastic |
| Tip | Deșeuri mixte |
| Capacitate | 25 -50 l |
| Culoare | Gri |
| Mărime | 40 l |
| Volum | 40 l |
| Producător | Banquet |
Recenzii ale utilizatorilor
Mecanismul de deschidere a capacului coșului de gunoi este mai zgomotos.

Touch control, din inox, pentru deșeuri mixte
În stoc
Touch control, rotund, pentru deșeuri mixte
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Touch control, din inox, drept
În stocLivrare gratuită
Touch control, din inox, rotund
În stocLivrare gratuită
Drept, de sortare a deșeurilor, din plastic
În stocLivrare gratuită