

Dimensiuni 121×101×40 cm
Vitrina Joyce are două uși, una fiind parțial vitrată. Există polițe practice în spatele ambelor uși.
| Lăţime: | 101 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 121 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Material | Sticlă |
| Tip | Joase |
| Număr | 2-uși, 2-buc. |
| Dimensiuni | Înguste |
| Tip sticlă | Cu sticlă clară |
| Înălțime | 121 cm |
| Lățime | 101 cm |
| Greutate | 51 kg |
| Producător | Zondo |