Raft PK 151. 753400
Dimensiuni 18×80×25 cm
259 RON
DisponibilitateLivrare în peste 1 săptămână
Livrare de la 40 RON
Puteți returna produsul în termen de 14 de zile.
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 259 RON
- 28.05.2025 - 259 RON
- 03.02.2025 - 249 RON
- 12.09.2024 - 239 RON
- 01.02.2024 - 229 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Material: Lemnul din pin masiv excelează printr-o stabilitate și durata de viață ridicată. Este un material de clasa întâi pentru fabricarea mobilierului. Mobilierul din firma Drewmax va fi apreciat de cei care iubesc materialul tradițional și natural. Are o culoare puternică și lemnului, care se schimbă de la o nuanță deschisă până la o nuanță fină de roșu. Iese în evidență printr-o prelucrare detaliată. Finisajul este realizat cu un lac ecologic.
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 25 cm |
| Înălţime: | 18 cm |
Specificații
| Suprafață | Lucioasă |
|---|---|
| Decor | Pin |
| Formă | Drepte |
| Material | Lemn masiv |
| Tip | Simple |
| Uși | Fără uși și sertare |
| Înălțime | 18 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Greutate | 5.5 kg |
| Producător | Zondo |
