


Dimensiuni 25 cm, ⌀ 18 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCoșul de baie Inca are capac rotativ și este fabricat din plastic puternic și de înaltă calitate, cu finisaj crom lucios.
| Înălţime: | 25 cm |
|---|---|
| Diametru: | 18 cm |
| Tip | Cu capac |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Găleată detașabilă pentru coș de gunoi | Nu |
| Material specific | ABS |
| Material | Plastic |
| Greutate | 0.659 kg |
| Înălțime | 25.5 cm |
| Volum | 5 l |
| Seria | Inca |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte drăguț. Poate un pic scump. Capacul se deschide și se închide comod. Dimensiunile sunt perfecte.
Foarte bun si practic, culoarea alba este un alb absolut si nu cu altfel de nuante. Se mentine extraordinar de bine, extrem de practic.
Este ok
Mi se pare un preț ridicat având în vedere că este un produs din plastic.
corespunde așteptărilor

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

Din lemn, din metal

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Diametru

Din metal

240×260 cm

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac