Recomandăm
Scaun MOLDE 316 gri cu picioare din otel
Dimensiuni 88×44×52 cm
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 250 RON
- 01.08.2025 - 250 RON
- 01.07.2025 - 246 RON
- 27.02.2025 - 234 RON
- 20.02.2025 - 254 RON
- 18.02.2025 - 307 RON
- 18.02.2025 - 253 RON
- 11.02.2025 - 262 RON
- 15.01.2024 - 282 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură: Gri Oțel lăcuit: Stejar miere Dimensiuni Lățime: 44 cm Adâncime: 56 cm Înălțime: 87 cm Înălțime șezut: 48 cm Capacitate de susținere: 100 kg Greutate: 5,3 kg Aduceți în spațiu lumina, un strop de natură și o lejeritate desăvârșită. La prima vedere, țările nordice reci simbolizează interioare primitoare și calde, care surprind prin funcționalitate. Sufrageria scandinavă pune mare accent pe aerisire, culori deschise și practicitate. Materialele naturale se revanșează printr-o eleganță naturală. Scaunul de masă Molde 316 în culoare gri se asortează cu ușurință cu accesorii mai vibrante. Totuși, gândiți-vă mereu la utilitatea acestora. Scaunele gri scandinave Molde 316 aduc în sufragerie o noblețe discretă. Un complement perfect sunt, fără îndoială, plantele și ierburile vii.
Dimensiuni
| Lăţime: | 44 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 52 cm |
| Înălţime: | 88 cm |
Specificații
| Decor | Stejar |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Tapiterie | Tesatura Textila, Tapitat |
| Decor din lemn | Stejar |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 56 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Inaltime | 87 cm |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Materialul picioarelor | Otel |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Inaltimea scaunului | 48 cm |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Suport pentru umbrele TORBA metalic, negru
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Suport pentru umbrele alb SAFFA
Din metal
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Suport negru pentru umbrele BAYAN
Din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Pat tapițat boxspring GLORIEN VELVET 90x200 cm roz Saltea: Saltea cu arcuri Bonell
98×90×200 cm, cu saltea, tapițat
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac pentru patut ELIVINE albă Dimensiunile lenjeriei: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

























