Markslöjd 705830 - Sfesnic de Crăciun MELISSA, 5x E10/3W/230V, alb
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Specificații
TipSfeșnic de Crăciun/Decorațiuni de Crăciun
StilDecorativ
FuncțieÎntrerupător pe cablu
Grad de protecție ipIP20
SocluE10
Puterea maximă de intrare a sursei3 W
Număr de becuri5
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Becuri incluseDA (industrial)
Temperatură de culoare3000 K
Culoarea luminiiAlb cald
Puterea de intrare a sursei3 W
Metodă de conectarePentru priză
Consumul total de energie al corpului de iluminat15 W
Tip de fișă de curentC
SeriesCHRISTMAS Markslöjd, CANDLESTICK Markslöjd, MELISSA Markslöjd
ProducătorMarkslöjd
Cele mai bune produse de la Luminam.ro
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu