

Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 191,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Nu vă lăsați pantofii pe jos, puneți-i într-un dulap de pantofi de calitate superioară! Nu ocupă mult spațiu, se potrivește peste tot. Suportul pentru pantofi conține trei rafturi realizate din bare lucioase cromate, rama este realizată din lemn masiv de cauciuc de culoare maro.
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 50 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Nuc |
| Culoare | Maro |
| Tip | Cu rafturi |
| Material | Lemn, Metal |
| Greutate | 3,5 kg |
| Mărime | 3 etaje |
| Producător | Autronic |
Recenzii ale utilizatorilor
problemă cu asamblarea
Produsul a sosit repede, înțelegerea cu transportatorul a fost fără probleme
Din păcate, în pachet lipseau șuruburile și găurile pentru țevi sunt mult mai mari decât diametrul țevilor (filetele în țevi sunt scurte), așadar chiar și după asamblare produsul este destul de șubred. După strângerea cu șuruburile cumpărate în plus este acum mai stabil.

În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Dulap, de plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Dulap, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, decor nuc

În stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, cu bancă
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită