Recomandăm
Pat de o persoana stejar sonoma, SOFIA 90 x 200 cm Saltele: Cu saltele Sommera 18 cm, Somiera pat: Cu lamele curbate
Variantă selectată:Pat de o persoana stejar sonoma, SOFIA 90 x 200 cm Saltele: Cu saltele Sommera 18 cm, Somiera pat: Cu lamele curbate
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 1.043 RON
- 05.01.2026 - 1.043 RON
- 12.11.2025 - 1.077 RON
- 12.11.2025 - 1.134 RON
- 30.10.2025 - 998 RON
- 27.10.2025 - 1.050 RON
- 01.10.2025 - 1.021 RON
- 15.09.2025 - 1.010 RON
- 21.08.2025 - 1.009 RON
- 07.08.2025 - 1.065 RON
- 01.07.2025 - 1.014 RON
- 17.02.2025 - 966 RON
- 10.02.2025 - 1.145 RON
- 01.02.2025 - 1.222 RON
- 23.01.2025 - 1.038,7 RON
- 10.12.2024 - 1.222 RON
- 04.11.2024 - 1.161 RON
- 15.01.2024 - 1.102 RON
Descrierea produsului
Material Placă aglomerată de mobilier de calitate superioară Culoare Decor stejar sonoma Dimensiuni Lungime exterioară: 206 cm Lungime interioară: 200 cm Lățime exterioară: 95 cm Lățime interioară: 90 cm Înălțimea tăbliei de la cap: 80 cm Înălțimea tăbliei de la picioare: 41 cm Înălțimea somierei de la podea: 29,5 cm Grosimea plăcii: 1,8 cm Capacitate de susținere: 120 kg Specificații Design modern și atemporal Pachetul de montaj este inclus în pat Montaj simplu Decorațiunile nu sunt incluse În prețul produsului este întotdeauna inclus patul, somiera și salteaua în funcție de varianta pe care o alegeți Pachetul patului conține 1x tăblie la picioare 1x tăblie la cap 2x laterale Material de legătură Instrucțiuni de asamblare Garanție 2 ani
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Model | Înalte |
| Cu picioare | Da |
| Set | Cu saltea |
| Cu tăblie | Da |
| Decor | Stejar sonoma |
| Saltele | Cu saltele Sommera 18 cm |
| Somiera pat | Cu lamele curbate |
| Greutate | 24,1 kg, 40,7 kg, 42,85 kg, 29,85 kg, 42,8 kg, 39,2 kg, 32,9 kg, 44,95 kg, 37,1 kg, 29,3 kg, 35,05 kg, 27,7 kg |
| Lac | Nu |
| Capacitatea de incarcare a patului | 120 kg de persoană |
| Decor din lemn | Stejar sonoma |
| Potrivit pentru | Camere |
| Pret | Pana la 630 Lei |
| Dimensiune | 90 x 200 cm |
| Inaltimea gratarului de la podea | 29,5 cm |
| Lungime exterioara | 206 cm |
| Lungime interioara | 200 cm |
| Inaltimea tabliei la nivelul capului | 80 cm |
| Inaltimea tabliei la picioare | 41 cm |
| Latimea exterioara | 95 cm |
| Latimea interioara | 90 cm |
Recenzii
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, roz Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stocSet pilota pentru toate anotimpurile 140x200 cm din fibra siliconica cu perna 70x90 cm MEADOW FLOWERS
În stoc
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm alb
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Suport pentru prosoape LINESTRO metalic cu 4 brate 93x45cm, alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc































