Recomandăm
Saltea Ortopedica Orange Line 160x200 cm, H 18 cm - Hipoalergenica, anatomica
Dimensiuni 160×200 cm
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 699 RON
- 16.11.2024 - 699 RON
- 01.11.2024 - 599 RON
- 01.04.2024 - 636 RON
- 19.03.2024 - 669 RON
- 15.01.2024 - 649 RON
Descrierea produsului
Un somn bun revigoreaza intregul organism, de aceea va recomandam salteaua GREEN FUTURE Super Ortopedica ORANGE LINE, Anatomica 160 x 200 cm. Salteaua Orange Line joaca un rol important in mentinerea pozitiei corecte a corpului in timpul somnului , deoarece ofera 2 elemente cheie, respectiv: suport si confort . Straturile din interiorul saltelei ajuta la evitarea presiunii asupra muschilor, oaselor si ligamentelor, factori cheie pentru un somn sanatos. Husa este realizata din tesatura hipoalergenica, moale la atingere si rezistenta care mentine mediu optim pe durata intregii nopti. Este o saltea recomandata pentru toate pozitiile de dormit : pe spate, pe lateral si pe stomac. Se poate folosi pe ambele fete. Structura saltea: spuma poliuretanica elastica husa din poliester 100% cu insertii de puf siliconic Inaltime saltea: 18 cm (+/-1 cm) Salteaua este vidata si roluita. Pentru produsele infasurate in rulou, recomandam deschiderea/derularea imediat dupa achizitionare.
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Tip | Din spumă |
|---|---|
| Ortopedice | Da |
| Umplutură | Spumă PUR |
| Cu husă detașabilă | Da |
| Înălțime | Medie( 11-20 cm) |
| Producător | Green Future |



















