Recomandăm
Mazzoni Comodă PROVENZA KD3SZ1 Stejar Piatră/Alb Mat - DULAP VERTICAL CU SERTAR RETRO
Dimensiuni 92×130×43 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.569 RON
- 10.11.2025 - 1.569 RON
- 07.11.2025 - 1.426 RON
- 05.08.2025 - 1.569 RON
- 05.08.2025 - 1.568,01 RON
- 05.08.2025 - 1.569,01 RON
- 01.08.2025 - 1.569 RON
- 31.07.2025 - 1.564,87 RON
- 15.07.2025 - 1.539 RON
- 06.03.2024 - 1.589 RON
- 15.01.2024 - 1.449 RON
Descrierea produsului
Colecția PROVENZA adică stilul retro într-o versiune modernă. Combină perfect confortul, funcționalitatea și ergonomia. Soluțiile utilizate sunt adaptate la nevoile dumneavoastră și vă vor asigura confortul în timpul utilizării zilnice. Toate acestea într-un stil provensal unic, care va aduce o gură de aer proaspăt în livingul dumneavoastră.
Dimensiuni
| Lăţime: | 130 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 43 cm |
| Înălţime: | 92 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Sistem de deschidere | Culisant |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Alb |
| Picioare | Fără picioare |
| Stare | Nou |
| Lățime | 130,6 cm |
| Înălțime | 92,9 cm |
| Material | MDF + Plăci aglomerate |
| Stil | Provencal |
| Greutate cu ambalaj | 57 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |
Cele mai bune produse de la mazzoni.ro

Mazzoni GOKEE S-90 Stejar Maro/Negru Mat - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ CU LAMELE
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Mazzoni LEXUS Stejar Artisan/Antracit (Gri închis) - MĂSUȚĂ DE CAFEA EXTENSIBILĂ MODERNĂ
Extensibilă, ovală, în stil modern

Mazzoni OSLO Alb Mat - MĂSUȚĂ EXTENSIBILĂ CU RIDICAREA BLATULUI MĂSUȚĂ DE CAFEA
Extensibilă, în stil modern, mată

MAZZONI EXPORT ROXY Stejar natural - SCAUN DE LEMN PENTRU SALON SUFRAGERIE BUCĂTĂRIE RETRO
Cu picioare din lemn, decor stejar

MAZZONI EXPORT ROXY Stejar natural/cadru negru - SCAUN DE LEMN PENTRU SALON SUFRAGERIE BUCĂTĂRIE RETRO
Cu picioare din lemn, decor stejar

MAZZONI EXPORT ALTEA Piele ecologică Retro Brandy/picioare negre - SCAUN MODERN PENTRU LIVING/SUFRAGERIE/BUCĂTĂRIE/BIROU
Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

MAZZONI EXPORT ADELE Bej (țesătură Danny 3)/cadru Stejar Natural - SCAUN DIN LEMN PENTRU SALON SUFRAGERIE BUCĂTĂRIE RETRO
Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

MAZZONI EXPORT IRIS Bej Latte (material Monza 60) - SCAUN MODERN TAPIȚAT BOUCLÉ PENTRU SALON/SUFRAGERIE LOFT
În stil modern, cu picioare din metal

Mazzoni EXPANSO Stejar Craft Auriu/picioare negre - MASĂ MARE ROTUNDĂ Ø110 EXTENSIBILĂ PÂNĂ LA 310 cm CU PICIOARE Y LOFT/INDUSTRIALĂ
77×110 cm, extensibilă, rotundă

Mazzoni CLIFF MAT Bej (Șampanie)/Negru - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ
45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

Mazzoni Comodă FOLK K-135 Antracit (gri închis)/Stejar Artisan - MODERNĂ PENTRU CAMERA DE ZI
93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

Mazzoni LEONEL Bej (Șampanie) - MASĂ PLIABILĂ MODERNĂ PÂNĂ LA 180 cm!
75×90 cm, extensibilă, în stil modern

Mazzoni VIVA MAT Stejar Maro/Bej (Șampanie) - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ CU RAFTURI
45×110×60 cm, în stil modern, mată

Mazzoni EXPANSO Stejar Artisan/picioare negre - MASĂ MARE ROTUNDĂ Ø110 EXTENSIBILĂ PÂNĂ LA 310 cm CU PICIOARE Y LOFT/INDUSTRIALĂ
77×110 cm, extensibilă, rotundă

Mazzoni LINK Beton Millennium/Alb - MĂSUȚĂ MODERNĂ CU RAFT
40×90×50 cm, în stil modern, mată

Mazzoni EXPANSO Stejar American/picioare negre - MASĂ MARE ROTUNDĂ Ø110 EXTENSIBILĂ PÂNĂ LA 310 cm CU PICIOARE Y LOFT/INDUSTRIALĂ
77×110 cm, extensibilă, rotundă

Mazzoni LOVA Stejar Artisan/Bej (Șampanie) - MĂSUȚĂ OVALĂ 110x60 cm MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ
45×110×60 cm, în stil modern, mată

Mazzoni Dulap suspendat cu raft FOLK SWP-36 Luciu Alb/Mat + Beton Millenium - MODERNĂ PENTRU CAMERA DE ZI
127×36×32 cm, în stil modern, drept














