



Dimensiuni 95×86×42 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Mobilierul este fabricat din plăci aglomerate mate și MDF cu luciu ridicat, laminate pe ambele fețe, cu grosimi de 18 mm, finisate cu borduri din ABS de 1 mm.
| Lăţime: | 86 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 42 cm |
| Înălţime: | 95 cm |
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Sistem de deschidere | Culisant |
| Formă | Dreaptă |
| Material | PAL |
| Picioare | Fără picioare |
| Stare | Nou |
| Lățime | 86,7 cm |
| Înălțime | 95,8 cm |
| Suprafață | Lucioasă + Mată |
| Greutate cu ambalaj | 51 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
70×60×35 cm, cu picioare, cu ușă
În stocLivrare gratuită
70×60×35 cm, cu sertare, cu picioare
În stocLivrare gratuită
70×60×35 cm, cu picioare, cu ușă
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, mată
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
87×150×42 cm, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
69×60×35 cm, cu sertare, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, combinată
În stocLivrare gratuită
85×150×40 cm, cu picioare, combinată

89×200×48 cm, cu picioare, cu ușă
În stocLivrare gratuită
70×40×35 cm, cu sertare, cu picioare
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, cu ușă, mată
În stocLivrare gratuită
133×87×43 cm, cu sertare, mată

75×75×75 cm, cu picioare, cu ușă
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, lucioasă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
70×200×45 cm, cu ușă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
104×79×40 cm, cu sertare, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
120×90×40 cm, lucioasă, în stil modern

În stil modern, mată, dreaptă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

Cu sertare, cu picioare, mată
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, combinată
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, combinată
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar
![MAZZONI EXPORT IRIS Antracit [Gri închis] (material Monza 130) - SCAUN MODERN TAPIȚAT BOUCLÉ PENTRU SALON/SUFRAGERIE LOFT](https://static.biano.ro/i/product/285-285/00/a2/20/d64c0b6d45848ce4d4c9dbfe8ffd9a2cefa10f7c-mazzoni-export-iris-antracit-gri-inchis-material-monza-130-scaun-modern-tapitat-boucle-pentru-salon-sufragerie-loft.jpg)
În stil modern, cu picioare din metal

40×100×60 cm, în stil modern, mată

În stil modern, cu picioare din metal