


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Datorită designului său modern și universal, suportul de pantofi va fi nu numai o piesă practică, dar și un accesoriu. Raft pentru pantofi cu construcție și două zone de depozitare din metal ușor, de culoare neagră. Blatul este realizat din MDF cu finisaj 3D cu folie într-o nuanță de stejar sonoma.
| Lăţime: | 63 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 44 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar, Stejar sonoma |
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu rafturi |
| Material | Metal |
| Greutate | 3,5 kg |
| Mărime | 3 etaje |
| Sarcina | 9 kg |
| Producător | Autronic |
Recenzii ale utilizatorilor
Mic, funcțional

Cu sertare, din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Dulap, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Dulap, de plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, cu bancă
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu rafturi, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită