Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 246,99 RON la 269 RON:
De la 246,99 RONîn magazinele online 2
Măsuță laterală Salama (Stejar sonoma). Promo -7%. 1067458
Dimensiuni 57×55×20 cm
De la 246,99 RONîn magazinele online 2
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 246,99 RON până la 269 RON:
Livrare de la 40 RONLivrare în peste 4 săptămâni14 zile de returnat
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 269 RON
- 06.09.2025 - 269 RON
- 29.08.2025 - 259,5 RON
- 12.08.2025 - 236,89 RON
- 02.08.2025 - 322,66 RON
- 23.07.2025 - 318 RON
- 11.07.2025 - 342,5 RON
- 28.05.2025 - 319 RON
- 21.05.2025 - 308 RON
- 15.05.2025 - 304,66 RON
- 14.03.2025 - 328,5 RON
- 03.02.2025 - 328 RON
- 31.05.2026 - 269 RON
- 06.09.2025 - 269 RON
- 29.08.2025 - 249,99 RON
- 12.08.2025 - 204,79 RON
- 02.08.2025 - 260,99 RON
- 23.07.2025 - 255,99 RON
- 11.07.2025 - 255,99 RON
- 28.05.2025 - 255,99 RON
- 21.05.2025 - 239 RON
- 15.05.2025 - 238 RON
- 14.03.2025 - 237 RON
- 03.02.2025 - 236 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Dimensiuni
| Lăţime: | 55 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 20 cm |
| Înălţime: | 57 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar sonoma |
| Volum ambalaj: | 0.032232 m3 |
| Înălțime | 57 cm |
| Lățime | 55 cm |
| Greutate | 8.6 kg |
| Producător | Zondo |
Recomandăm

437,88 RON
Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54×25 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri


