Recomandăm
Covor bej 140x200 cm Mabel – Universal
Dimensiuni 140×200 cm
415,6 RON
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 415,6 RON
- 14.11.2024 - 415,6 RON
- 06.11.2024 - 416,5 RON
- 01.11.2024 - 392 RON
- 01.11.2024 - 489 RON
- 01.10.2024 - 391 RON
- 17.09.2024 - 343 RON
- 13.09.2024 - 416 RON
- 11.09.2024 - 489 RON
- 25.08.2024 - 419 RON
- 30.04.2024 - 489 RON
- 26.04.2024 - 416 RON
- 20.03.2024 - 391 RON
- 19.03.2024 - 489 RON
- 14.03.2024 - 416 RON
- 10.03.2024 - 489 RON
- 08.03.2024 - 416 RON
- 06.03.2024 - 489 RON
- 27.02.2024 - 449 RON
- 22.02.2024 - 382 RON
Descrierea produsului
Cauți un covor frumos, călduros, rezistent și ușor de întreținut? Răspunsul este un covor de la Universal fabricat din fibre de polipropilenă .
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 9 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 4.9 kg |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Amplasare | Interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (velur) |
| Seria | Mabel |
| Model | Etnic |
| Design | Boho |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Densitate | 208000 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/curățarea petelor manual |
| Material partea din spate | Polipropilenă |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Universal |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

64,71 RON
Masă de călcat pentru mâneci 52x12 cm Leona – Wenko
Freestanding, de masă, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

725 RON
Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
437,88 RON
Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

160,15 RON
Set de fermentare 2 buc. 700 ml Pickles – Lékué
Pentru alimente, set de, din sticlă

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

4.169 RON
Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru



















