Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 1.869,15 RON
- 19.04.2026 - 1.869,15 RON
- 19.03.2026 - 1.784,15 RON
- 20.02.2026 - 1.614,15 RON
- 16.02.2026 - 1.899 RON
- 14.02.2026 - 1.614,15 RON
- 12.02.2026 - 1.899 RON
- 24.01.2026 - 1.614,15 RON
- 16.01.2026 - 1.652,13 RON
- 08.12.2025 - 1.533 RON
- 05.12.2025 - 1.614,15 RON
- 01.11.2025 - 1.614 RON
- 31.10.2025 - 1.614,15 RON
- 25.10.2025 - 1.633,14 RON
- 25.04.2025 - 1.504 RON
- 15.04.2025 - 1.769 RON
- 10.04.2025 - 1.521 RON
- 27.03.2025 - 1.769 RON
- 25.03.2025 - 1.729 RON
- 20.03.2025 - 1.487 RON
- 17.03.2025 - 1.729 RON
- 10.03.2025 - 1.469 RON
- 05.03.2025 - 1.487 RON
- 02.03.2025 - 1.729 RON
- 18.04.2024 - 2.199 RON
- 17.04.2024 - 1.869 RON
- 16.04.2024 - 2.199 RON
- 15.04.2024 - 1.869 RON
Descrierea produsului
Comoda modernă Joey de la Spinder Design poate fi folosită și ca noptieră sau ca suport practic pentru pantofi. Interiorul fiecărui sertar are dimensiunile exacte ale unei foi de hârtie A4, adică 21,5 x 12,4 x 30 cm.
Specificații
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Stil | Modern, Rustic |
| Suprafață | Mată |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Negru |
| Picioare | Fără picioare |
| Produs în | IT |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 15.5 kg |
| Înălțime | 72.3 cm |
| Lățime | 37.3 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Metal |
| Seria | Joey |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Fără picioare |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Sistem de agățare | Da, fără șuruburi/cuie/cârlige în perete |
| Material structură | Oțel |
| Material | Metal |
| Producător | Spinder Design |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte bine realizat, interesant, foarte frumos.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Perdea de duș 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cm

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm
















