Recomandăm
1.005 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.005 RON
- 19.03.2026 - 1.005 RON
- 10.03.2026 - 1.007 RON
- 20.02.2026 - 951,15 RON
- 16.02.2026 - 1.119 RON
- 14.02.2026 - 951,15 RON
- 12.02.2026 - 1.119 RON
- 26.01.2026 - 951,15 RON
- 23.01.2026 - 1.005 RON
- 16.01.2026 - 1.006 RON
- 10.01.2026 - 1.007 RON
- 27.12.2025 - 951,15 RON
- 05.12.2025 - 896,75 RON
- 01.12.2025 - 844 RON
- 01.11.2025 - 896 RON
- 27.10.2025 - 989 RON
- 25.10.2025 - 907,3 RON
- 23.10.2025 - 1.055 RON
- 26.06.2025 - 989 RON
- 20.06.2025 - 821 RON
- 10.06.2025 - 989 RON
- 23.05.2025 - 840 RON
- 25.04.2025 - 798 RON
- 15.04.2025 - 939 RON
- 10.04.2025 - 808 RON
- 25.03.2025 - 939 RON
- 20.03.2025 - 808 RON
- 17.03.2025 - 939 RON
- 10.03.2025 - 798 RON
- 05.03.2025 - 808 RON
- 26.02.2025 - 939 RON
- 25.02.2025 - 808 RON
- 16.01.2025 - 807 RON
- 15.01.2025 - 882 RON
- 18.04.2024 - 1.219 RON
- 17.04.2024 - 1.036 RON
- 16.04.2024 - 1.219 RON
- 15.04.2024 - 1.036 RON
Descrierea produsului
Pantofar verde prăfuit din metal 100x48,5x29 cm Rex – Spinder Design
Dimensiuni
| Lăţime: | 100 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 29 cm |
| Înălţime: | 48 cm |
Specificații
| Culoare | Verde |
|---|---|
| Tip | Cu rafturi |
| Material | Metal |
| Produs în | NL |
| Înălțime picior | 11 cm |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 9.2 kg |
| Înălțime | 48.5 cm |
| Lățime | 100 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Rex |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Tip pantofar | Raft |
| Sistem de agățare | Da, fără șuruburi/cuie/cârlige în perete |
| Material structură | Oțel |
| Producător | Spinder Design |
Recenzii
4.52 evaluări
5
1 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Un pantofar plăcut, structura pare mai subțire în realitate decât în fotografie.
Utilizator mulțumit
Totul este în regulă, pare de calitate, culoarea este frumoasă.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Din metal

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

241,87 RON
Tigaie pentru clătite din oțel inoxidabil ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, pentru clătite, din inox

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko

40,43 RON
Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
De perete

110,66 RON


















