Recomandăm
Pantofar negru din metal 70x48,5x29 cm Rex – Spinder Design
Dimensiuni 48×70×29 cm
665 RON
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 665 RON
- 06.02.2026 - 665 RON
- 30.01.2026 - 666 RON
- 23.01.2026 - 667 RON
- 16.01.2026 - 668 RON
- 10.01.2026 - 787 RON
- 06.01.2026 - 788 RON
- 15.12.2025 - 790 RON
- 11.12.2025 - 739 RON
- 05.12.2025 - 740 RON
- 28.11.2025 - 741 RON
- 22.11.2025 - 742 RON
- 01.11.2025 - 743 RON
- 27.10.2025 - 821 RON
- 25.10.2025 - 752,5 RON
- 23.10.2025 - 875 RON
- 06.07.2025 - 814 RON
- 23.05.2025 - 691 RON
- 16.01.2025 - 695 RON
- 10.01.2025 - 760 RON
- 08.01.2025 - 809 RON
- 20.12.2024 - 688 RON
- 10.12.2024 - 809 RON
- 06.12.2024 - 688 RON
- 03.12.2024 - 809 RON
- 18.11.2024 - 687,6 RON
- 03.11.2024 - 809 RON
- 29.10.2024 - 688 RON
- 28.10.2024 - 663 RON
- 28.10.2024 - 688 RON
- 27.10.2024 - 663 RON
- 27.10.2024 - 688 RON
- 26.10.2024 - 809 RON
- 16.10.2024 - 688 RON
- 09.10.2024 - 809 RON
- 29.09.2024 - 688 RON
- 18.04.2024 - 1.089 RON
- 17.04.2024 - 926 RON
- 16.04.2024 - 1.089 RON
- 15.04.2024 - 926 RON
Descrierea produsului
Pantofar negru din metal 70x48,5x29 cm Rex – Spinder Design
Dimensiuni
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 29 cm |
| Înălţime: | 48 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu rafturi |
| Material | Metal |
| Produs în | NL |
| Înălțime picior | 11 cm |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 7.4 kg |
| Înălțime | 48.5 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Rex |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Tip pantofar | Raft |
| Sistem de agățare | Da, fără șuruburi/cuie/cârlige în perete |
| Material structură | Oțel |
| Producător | Spinder Design |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

1.063 RON
Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

437,88 RON
Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

725 RON
Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm




















