Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 449,64 RON
- 19.04.2026 - 449,64 RON
- 23.03.2026 - 427,55 RON
- 13.01.2026 - 452,7 RON
- 27.12.2025 - 427,55 RON
- 11.12.2025 - 448,93 RON
- 01.11.2025 - 427,55 RON
- 27.10.2025 - 472 RON
- 25.10.2025 - 432,58 RON
- 23.10.2025 - 503 RON
- 26.06.2025 - 494 RON
- 10.06.2025 - 419,9 RON
- 07.06.2025 - 420 RON
- 27.05.2025 - 418,99 RON
- 23.05.2025 - 419 RON
- 16.01.2025 - 472,14 RON
- 14.01.2025 - 516,06 RON
- 10.12.2024 - 549 RON
- 06.12.2024 - 467 RON
- 03.12.2024 - 549 RON
- 14.11.2024 - 466,6 RON
- 08.11.2024 - 499 RON
- 30.10.2024 - 549 RON
- 28.10.2024 - 467 RON
- 28.10.2024 - 450 RON
- 28.10.2024 - 467 RON
- 27.10.2024 - 450 RON
- 27.10.2024 - 467 RON
- 21.10.2024 - 549 RON
- 16.10.2024 - 467 RON
- 08.10.2024 - 549 RON
- 04.10.2024 - 467 RON
- 01.10.2024 - 549 RON
- 27.09.2024 - 467 RON
- 17.09.2024 - 549 RON
- 13.09.2024 - 467 RON
- 30.08.2024 - 549 RON
- 25.08.2024 - 467 RON
- 20.08.2024 - 549 RON
- 13.08.2024 - 439 RON
- 01.08.2024 - 549 RON
- 28.07.2024 - 467 RON
- 16.07.2024 - 549 RON
- 12.07.2024 - 467 RON
- 05.07.2024 - 549 RON
- 27.06.2024 - 754 RON
- 20.06.2024 - 603 RON
- 18.04.2024 - 754 RON
- 17.04.2024 - 641 RON
- 16.04.2024 - 754 RON
- 15.04.2024 - 641 RON
Descrierea produsului
Pantofar negru din metal 70x29x27 cm Rex – Spinder Design
Dimensiuni
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 27 cm |
| Înălţime: | 29 cm |
Specificații
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu rafturi |
| Material | Metal |
| Produs în | NL |
| Înălțime picior | 11 cm |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 4.7 kg |
| Înălțime | 29 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Rex |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Tip pantofar | Raft |
| Sistem de agățare | Da, fără șuruburi/cuie/cârlige în perete |
| Material structură | Oțel |
| Producător | Spinder Design |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Un dulap drăguț pentru pantofi, potrivit pentru a fi așezat în hol; regret puțin că nu am ales o culoare deschisă, dar totuși își îndeplinește funcția.
Un pantofar frumos și de bună calitate.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Covor crem țesut manual din amestesc de lână 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cm, unicolor, din lână

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru

















